У Чеській Республіці розпочалася друга хвиля пандемії, кількість госпіталізованих різко збільшилася — Zarobitchanu У Чеській Республіці розпочалася друга хвиля пандемії, кількість госпіталізованих різко збільшилася — Zarobitchanu

У Чеській Республіці розпочалася друга хвиля пандемії, кількість госпіталізованих різко збільшилася

00:38
394
У Чеській Республіці розпочалася друга хвиля пандемії, кількість госпіталізованих різко збільшилася

У Чеській Республіці розпочалася друга хвиля епідемії коронавірусу. 

Про це Роман Примула, урядовий уповноважений з питань науки та досліджень в галузі охорони здоров’я, заявив сьогодні в ефірі чеського телебачення Otázky Václava Moravec, передає CTK.

 За його словами, на протязі, від 14 днів до трьох тижнів може бути в лікарнях така ж кількість госпіталізацій, як і навесні. Якщо інфекція поширюватиметься так само стрімко як дотепер, то лікарні можуть досягти межі місткості зарезервованих ліжок для пацієнтів із covid-19. Якби не було вжито жодних заходів, чеські лікарні могли б бути переповнені вже  наприкінці жовтня.

За словами Примули, анонс другої хвилі є формальним питанням, але поточну ситуацію вже можна розглянути. Зараз ми спостерігаємо більший приріст підтверджених випадків, ніж у першій хвилі. 

«Оскільки ми були (навесні) в найкращій вихідній позиції, сьогодні я смію стверджувати, що Іспанія працює краще за нас», — сказав він.

За його словами, не зважаючи на те що в Іспанії велика кількість інфікованих людей, вона перебуває у траєкторії спаду, тоді як у Чехії, ця таєкторія рухається вгору. За його словами, важлива не лише кількість, а тенденції. 

«Зараз ми маємо чи не найгіршу в тенденцію», — сказав він.

За словами Примули, наразі не існує заходів, які б кардинально змінили ситуацію так, щоб кількість захворювань негайно зменшиться. 

Однак очевидно, що передача повітря на короткі відстані є най небезпечнішою. Тому людям слід уникати святкувань принаймні місяць, щоб зменшити зростання нових захворювань.

Кількість нових випадків захворювання на covid-19 у Чехії зростає чи не найшвидше в Європейському Союзі. 

У суботу в Чехії було інфіковано рекордних 1541 людина, що майже на 100 більше, ніж у п’ятницю. У вихідні дні лабораторії, як правило, менше тестують. Зараз у країні понад 13700 інфікованих, переважно з легким перебігом захворювання. 

У суботу 297 людей було госпіталізовано з covid-19, 69 з них у важкому стані.

Читайте також:У Словенії 22-річна дівчина відрізала собі руку пилкою заради страховки в мільйон євро

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|