Україна вимагатиме від Google і Apple вилучити додаток "ВКонтакте" для українців — Zarobitchanu Україна вимагатиме від Google і Apple вилучити додаток "ВКонтакте" для українців — Zarobitchanu

Україна вимагатиме від Google і Apple вилучити додаток "ВКонтакте" для українців

23:01
272
Україна вимагатиме від Google і Apple вилучити додаток "ВКонтакте" для українців
У міністерстві наголосили, що цей додаток може бути використано російськими спецслужбами для впливу на українців в умовах передвиборної кампанії.

Міністерство культури та інформаційної політики звернеться до американських компаній Google та Apple з вимогою вилучити мобільний додаток «ВКонтакте» з переліку доступних для українських користувачів завантажень в онлайн-магазинах обох компаній.

Про це повідомила прес-служба відомства на своїй сторінці в соцмережіFacebook, пише УНІАН.

«Міністерство готує звернення до основних провайдерів програмного забезпечення (Apple, Google і інші) з вимогою вилучити мобільний додаток „Вконтакте“ з переліку доступних завантажень для українських користувачів», — сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, міністерство продовжує підтримувати санкції проти «ВКонтакте» і низки інших російських IT-платформ, які дозволили вдвічі знизити частку українських користувачів цих платформ, а також повністю витіснити окремі ресурси з українського інформпростору.

Блокування російських соцмереж і сайтів в Україні розпочалося навесні 2017 року. Тодішній президент Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про блокування в Україні доступу до російських соцмереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex, Mail.ru, а також про заборону використання бухгалтерського програмного продукту 1С.

Читайте також:У Словенії 22-річна дівчина відрізала собі руку пилкою заради страховки в мільйон євро

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|