УКРАЇНСЬКА ПРИБИРАЛЬНИЦЯ ЗАБУЛА ВІЗОК ДЛЯ ПРИБИРАННЯ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ. ЛЮДИ СПРИЙНЯЛИ ЙОГО,ЯК ЧАСТИНУ ВИСТАВКИ — Zarobitchanu УКРАЇНСЬКА ПРИБИРАЛЬНИЦЯ ЗАБУЛА ВІЗОК ДЛЯ ПРИБИРАННЯ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ. ЛЮДИ СПРИЙНЯЛИ ЙОГО,ЯК ЧАСТИНУ ВИСТАВКИ — Zarobitchanu

УКРАЇНКА ЗАБУЛА ВІЗОК ДЛЯ ПРИБИРАННЯ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ. ЛЮДИ СПРИЙНЯЛИ ЙОГО,ЯК ЧАСТИНУ ВИСТАВКИ

16:08
775
УКРАЇНКА ЗАБУЛА ВІЗОК ДЛЯ ПРИБИРАННЯ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ. ЛЮДИ СПРИЙНЯЛИ ЙОГО,ЯК ЧАСТИНУ ВИСТАВКИ

Прибиральниця Василина Б., яка працює в Національній галереї в Празі, довела, що художником може стати практично кожен. Після чергового вечірнього прибирання 60 -річна українка забула сховати візок для прибирання, що спричинило справжній фурор  серед відвідувачів галереї наступного дня.

«Я не знаю,  що ви від мене хочете.Чи можу я закінчити прибирання? »- такі  були слова прибиральниці, яка вразила тисячі відвідувачів Національної галереї та мільйони інших людей у соціальних мережах.

Керівництво Національної галереї спершу хотіло прибрати візок з виставки, але величезний інтерес відвідувачів змусив їх переглянути своє рішення. З огляду на ситуацію, це зараз може бути найціннішим експонатом, яким має в розпорядженні галерея.

»Ми вирішили поки що візок на виставці, він точно відображає той час, в якому ми зараз живемо. Пані Василина має неймовірний талант, тому ми вирішили збільшити її зарплату до 85 крон на годину ", — сказала журналістам речниця Національної галереї.

Кілька благодійників та колекціонерів мистецтва вже виявили інтерес до новоствореної роботи. Серед них Карел Янечек, який хоче придбати візок прибиральниці  для одного зі своїх партнерів. Поточна пропозиція — 21 мільйон чеських крон.

Читайте також:Україна вимагатиме від Google і Apple вилучити додаток «ВКонтакте» для українців

Поліція знайшла на херсонському звалищі 25 заробітчан, серед яких семеро дітей

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|