Андрій Бабіш заявив що не хоче допустити мільйони нових заражень та тисячі смертей — Zarobitchanu Андрій Бабіш заявив що не хоче допустити мільйони нових заражень та тисячі смертей — Zarobitchanu

Андрій Бабіш заявив що не хоче допустити мільйони нових заражень та тисячі смертей

23:36
409
Андрій Бабіш заявив що не хоче допустити мільйони нових заражень та тисячі смертей

У понеділок увечері прем'єр-міністр Андрій Бабіш виступив з телевізійною промовою, в якій закликав людей дотримуватися режиму носіння захисних масок та інших правил щодо  поширення коронавірусу. Він також зізнався, що розвиток епідемії в Чехії навесні ввів його в  оману, і заявив, що не хоче знову повторювати цю помилку.

«Епідемія повернулася. На жаль. Кількість заражень стрімко зростає. Нам презентували сценарії розвитку, який  мене дуже схвилював », — сказав Бабіш на початку промови.

Він зауважив, що хтось може протестувати проти влади, не одягаючи маски, але закликав людей дотримуватися заходів заради коханих, друзів та знайомих.

Потім Бабіш подякував професіям, які беруть участь у боротьбі з коронавірусом, і знову похвалив міністра охорони здоров'я Адама Войтеха, який у понеділок подав у відставку.

Серед завдань, які потрібно виконати зараз, він назвав забезпечення достатньою кількістю пунктів збору та лабораторних можливостей, запуск системи самозвітів, забезпечення достатньої місткості ліжок для хворих на коронавірус та захист медичного персоналу.

«Ми не хочемо підривати нашу економіку та загрожувати зайнятості. Як і ви, ми хочемо обійтися  лише тими заходами, які якомога менше обмежать наше життя.

Через свою промову прем'єр-міністр ледь не пропустив свій звичайний недільний звіт, який він публікує у Facebook під назвою „Привіт люди“.

Читайте також:У Чехії палають склади з боєприпасами — людей вже евакуювали

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|