Грабіжник з гранатою пограбував пошту в Празі, вкрав лише кілька тисяч — Zarobitchanu Грабіжник з гранатою пограбував пошту в Празі, вкрав лише кілька тисяч — Zarobitchanu

Грабіжник з гранатою пограбував пошту в Празі, вкрав лише кілька тисяч

22:57
261
Грабіжник з гранатою пограбував пошту в Празі, вкрав лише кілька тисяч

У п’ятницю вранці невідомий чоловік прийшов грабувати поштове відділення на празькому Крчі. Коли працівник біля прилавку дав йому кілька тисяч крон, грабіжник пішов. Зараз поліція розшукує його та просить громадськість про допомогу у пошуку розбійника. Про це в суботу на веб-сайті поліції повідомив речник празької поліції Ян Данек, пишуть Novinku.

Зловмисник прибув на пошту на вулиці На Стрижа у п’ятницю близько 10:00. Він взяв талон і дочекався своєї черги. Потім він представив жінці біля прилавку текст із погрозами та проханням віддати йому гроші.

«Одночасно він показав працівникові пошти гранату в руці та вказав на її розблокування. Жінка дала йому кілька тисяч крон у страху за своє життя, і чоловік покинув пошту », — описав ситуацію Данек.
Поліція в мережі опублікувала кадри з камер поштового відділення. Чоловік мав капелюх і маску на обличчі, але поліція все ще сподівається, що хтось зможе встановити особу грабіжників.

«Ви можете бачити на кадрах, що чоловік кульгає, і хтось міг його впізнати. Якщо це так, зателефонуйте 158 », — звернувся представник поліції до громадськості. Грабіжникам загрожує до десяти років в'язниці.

Читайте також:«Укренерго» планує підвищити майже втричі тариф на передачу електроенергії

Україна вимагатиме від Google і Apple вилучити додаток «ВКонтакте» для українців

У Словенії 22-річна дівчина відрізала собі руку пилкою заради страховки в мільйон євро

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|