Середня заробітна плата в Чехії і надалі буде падати. — Zarobitchanu Середня заробітна плата в Чехії і надалі буде падати. — Zarobitchanu

Середня заробітна плата в Чехії і надалі буде падати.

23:09
379
Середня заробітна плата в Чехії і надалі буде падати.

За оцінками Міністерства фінансів, середня заробітна плата впаде цього та наступного року після врахування інфляції. Цього року середня валова заробітна плата повинна сягнути 34682 корони. Наступного року віна повинна номінально піднятися до 35 006 крон. Однак, зважаючи на 3% інфляцію, це буде реальним зниженням на 1,6 відсотка цього року та ще 0,9 відсотка наступного року.

У минулому році, з урахуванням інфляції, середня заробітна плата зросла на 3,5 відсотка — до 34 111 крон, згідно з прогнозом. Номінальне зростання становило 6,4 відсотка.

«Окрім негативного впливу економічного спаду, структура звільнених працівників відображається на розвитку середньої заробітної плати. Відхід низькооплачуваних та менш кваліфікованих робітників, який в даний час, ймовірно, зростатиме, гальмує зниження середньої заробітної плати », — заявило Міністерство фінансів.

За його словами, крім того, зростання номінальної заробітної плати повинно підтримуватися підвищенням заробітної плати в державній сфері.

Читайте також:Грабіжник з гранатою пограбував пошту в Празі, вкрав лише кілька тисяч

УКРАЇНКА ЗАБУЛА ВІЗОК ДЛЯ ПРИБИРАННЯ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ. ЛЮДИ СПРИЙНЯЛИ ЙОГО, ЯК ЧАСТИНУ ВИСТАВКИ

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|