Уряд Чехії може ввести надзвичайний стан у середу — Zarobitchanu Уряд Чехії може ввести надзвичайний стан у середу — Zarobitchanu

Уряд Чехії може ввести надзвичайний стан у середу

23:53
417
Уряд Чехії може ввести надзвичайний стан у середу

Прем'єр-міністр Андрій Бабіш припускає, що позачергове засідання уряду затвердить введення в дію надзвичайного стану в середу. 

Про це він сказав у передвиборчій дискусії в ефірі TV Nova. За словами прем'єр-міністра, наразі є необхідне введення надзвичайного стану. Пропозиція буде подана міністром охорони здоров’я Романом Примулою. 

Віце-прем'єр-міністр Ян Гамачек  очікує, що надзвичайний стан буде стосуватися обмеження масових акцій. 

Бабіш та Гамачек вже говорили про відновлення надзвичайного стану через коронавірус із Примулою. Заходи надзвичайного стану визначатимуться на  розсуд Примули.

Читайте також:Словаччина знову значно посилює обмеження через коронавірус

Бабіш сказав, що у вівторок Примула поговорить з окремими міністрами. 

«Я припускаю, що він скличе в середу надзвичайний уряд, щоб затвердити надзвичайний стан за його пропозицією», — сказав прем'єр-міністр.

«Я вивчив ситуацію, коли Міністерство охорони здоров'я спочатку заявило, що ситуація серйозна, і що потрібно вжити заходів, які просто не можуть бути вжиті згідно із законом, для цього ж  потрібний більш сильний мандат, мандат всього уряду, а отже, оголошення надзвичайного стану», — сказав  Гамачек.

Урядовці заговорили про необхідність відновлення надзвичайного стану приблизно з середини вересня. Примула, будучи уповноваженим уряду з питань науки та досліджень у галузі охорони здоров’я, тиждень тому заявив, що доцільно розглянути питання про введення надзвичайного стану. Згодом, він заявив, що вводити надзвичайний стан ще не потрібно. Однак тоді він не виключив, що ситуація може вимагати цього через тиждень-два. Про намір ввести надзвичайний стан було оголошено сьогодні на  Respekt.cz, пише CTK.

Читайте також:Андрій Бабіш заявив що не хоче допустити мільйони нових заражень та тисячі смертей

У Польщі новий антирекорд зараження коронавірусом: понад 1000 заражень за добу

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|