Уряд Чехії оголосив з 5 жовтня надзвичайний стан — Zarobitchanu Уряд Чехії оголосив з 5 жовтня надзвичайний стан — Zarobitchanu

Уряд Чехії оголосив з 5 жовтня надзвичайний стан

20:10
1988
Уряд Чехії оголосив з 5 жовтня надзвичайний стан

У Чехії надзвичайний стан знову набере чинності з понеділка. Кабінет міністрів прийняв це рішення на позачерговому засіданні в середу. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Роман Примула. Він  запевнив, що відновлення надзвичайного стану не означатиме закриття кордонів чи обмеження руху, а лише дозволить уряду обмежити скупчення людей.

«Нинішня епідеміологічна ситуація складається не дуже добре. Чеська Республіка є однією з країн, де спостерігається різке погіршення ситуації, і нам потрібно запровадити заходи, здатні їх ліквідувати », — сказав Примула.

Влада  ввела надзвичайний стан на 30 днів. Роман Примула розповів, що з понеділка будуть на два тижні закриті школи там, де відзначається найбільш швидке поширення інфекції. 

Читайте також: Повний перелік заходів надзвичайного стану, які набудуть чинності в понеділок

«Треба сказати, що введення надзвичайного стану не означає, що ми реалізуємо заходи, які були навесні. Вони можуть мати певний економічний вплив, але вони точно не будуть заходами, які призвели б до закриття бізнесу », — запевнив Примула.

Збиратися на свіжому повітрі буде можна до 20 осіб, а в приміщенні — до десяти. 

На прес-конференції після засідання уряду очільник МОЗ заявив, що кількість людей, які можуть сісти за стіл разом у ресторані, також буде обмежена, ліміт становитиме шість осіб.

З наступного тижня спортивні змагання та матчі будуть відбуватися без глядачів. Басейни, тренажерні зали або аквапарки зможуть працювати без обмежень.

Читайте також:Словаччина знову значно посилює обмеження через коронавірус

«Укренерго» планує підвищити майже втричі тариф на передачу електроенергії

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|