"Безвіз" у безпеці, в ЄС запевнили, що безвізовому режиму нічого не загрожує — Zarobitchanu "Безвіз" у безпеці, в ЄС запевнили, що безвізовому режиму нічого не загрожує — Zarobitchanu

"Безвіз" у безпеці, в ЄС запевнили, що безвізовому режиму нічого не загрожує

00:29
2304
"Безвіз" у безпеці, в ЄС запевнили, що безвізовому режиму  нічого не загрожує

Як тільки дозволить складна епідемічна ситуація, українці зможуть знову планувати подорожі до Європи, запевнив президент.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що європейські партнери його запевнили, що безвізовому режиму між Україною та ЄС нічого не загрожує, а Україна чітко виконує всі необхідні критерії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на спільній із віце-президентом Європейської комісії, високим представником ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозепом Боррелем прес-конференції за підсумками 22-го саміту Україна-ЄС у Брюсселі.

Читайте також:Повний перелік заходів надзвичайного стану, які набудуть чинності в понеділок

«Варто підкреслити, що Європейський Союз відзначає значний прогрес України у реалізації ключових реформ за останній рік. Це запровадження ринку землі, це ухвалення банківського закону, розвиток децентралізації, старт роботи Вищого антикорупційного суду», — заявив Зеленський.

Президент відзначив, що влада не збирається зупинятись на шляху до позитивних змін в Україні, та під час саміту були обговорені подальші пріоритети реформ, зокрема — зміцнення верховенства права в Україні.

«Також партнери з Європейського Союзу запевнили, що безвізовому режиму нічого не загрожує, а Україна чітко виконує всі необхідні критерії. І як тільки дозволить складна епідемічна ситуація, українці зможуть знову планувати подорожі до Європи», — заявив Зеленський.

Читайте також: В Польщі під час пожежі загинула українська заробітчанка

Середня заробітна плата в Чехії і надалі буде падати.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|