В Словаччині пройшло безкоштовне масове тестування населення. — Zarobitchanu В Словаччині пройшло безкоштовне масове тестування населення. — Zarobitchanu

В Словаччині пройшло безкоштовне масове тестування населення.

17:06
332
В Словаччині пройшло безкоштовне масове тестування населення.

      У неділю ввечері закінчилося триденне тестування в оравських районах Тврдошин, Наместово та Дольний Кубін та в районі Бардейов на північному сході Словаччини. У понеділок прем'єр-міністр Ігор Матович повідомив, що в чотирьох згаданих районах, з п'ятниці по неділю, пройшли випробування 140 945 осіб, позитивний результат показало  - 5594 з них. Це відповідає 3,97 відсотка.
   Матович подякував усім, хто брав участь у тестуванні та всім, хто займався його організацією.

      «Велике спасибі людям, які взяли участь у тестуванні. Явка була значно вищою, ніж на парламентських виборах. Люди в Ораві та Бардейові показали  сяйво надії усім у Словаччині », — додав Матович.

     Начальник Генерального штабу словацької армії Даніель Змеко підкреслив, що випробування — це найбільша цивільно-військова операція з моменту створення Словацької Республіки. Головний гігієніст Словацької Республіки Ян Мікас надіється, що Словаччина досягне поворотного пункту шляхом всебічного тестування, яке змінить негативну тенденцію.

   Масове тестування в Словаччині пройде з  30  жовтня по 1 листопада, а поім з 6-8 листопада.  Воно буде безкоштовне  та добровільне для мешканців від 10 до 65 років.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|