​ Надзвичайний стан аж до грудня, та ще більші обмеження. Уряд Чехії прийме рішення у вівторок — Zarobitchanu ​ Надзвичайний стан аж до грудня, та ще більші обмеження. Уряд Чехії прийме рішення у вівторок — Zarobitchanu

​ Надзвичайний стан аж до грудня, та ще більші обмеження. Уряд Чехії прийме рішення у вівторок

21:38
7411
​ Надзвичайний стан аж до грудня, та ще більші обмеження. Уряд Чехії прийме рішення у вівторок

Епідеміологічна ситуація в Чехії погіршується, незважаючи на вжиті заходи. Тому Чеський уряд  обговорить на позачерговому засіданні у вівторок пропозицію просити Палату депутатів схвалити продовження дії надзвичайного стану. Кабінет може продовжити його лише за попередньою згодою членів.

Згідно з попередніми заявами прем'єр-міністра Андрея Бабіша та міністра охорони здоров'я Романа Примули, надзвичайний стан слід продовжити на місяць, тобто до початку грудня.

За словами Примули, нинішні заходи слід зберігати приблизно на той самий період. Через те, що ситуація в Чехії все ще погіршується, можливо, будуть ще більші обмеження.

Читайте також: Нові жорсткі заходи: Чехія ввела комендантський час

Прем'єр-міністр Бабіш заявив у відео, опублікованому в неділю на YouTube, що якщо дива не станеться, уряду доведеться посилити заходи проти поширення коронавірусу. Він також знову закликав громадськість дотримуватися обмежень.

За його словами, нинішні заходи, які діють лише з четверга, мають багато винятків.

Читайте також: Європою прокотилася хвиля протестів, противники антикоронавірусних заходів зіткнулися з поліцією

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|