Усіх жінок в літаку розділи догола. У аеропорті Катару шукали матір знайденого в туалеті немовляти — Zarobitchanu Усіх жінок в літаку розділи догола. У аеропорті Катару шукали матір знайденого в туалеті немовляти — Zarobitchanu

Усіх жінок в літаку розділи догола. В аеропорті Катару шукали матір знайденого в туалеті немовляти

23:11
484
Усіх жінок в літаку розділи догола. В аеропорті Катару шукали матір знайденого в туалеті  немовляти
У вбиральні літака, який мав рушати зі столиці Катару Дохи в Сідней, знайшли  новонародженого. Пасажири рейсу Qatar Airways QR908  мали дуже неприємний досвід. Перед вильотом всіх жінок вивели з літака та змусили  пройти медичний огляд, щоб встановити, кому із жінок належить дитина.

Літак мав вилетіти з Катару до Австралії в першу п’ятницю жовтня о пів на восьму ранку. Однак відбулася затримка авіарейсу близько чотирьох годин, причина якої виявилася пізніше. Як повідомляє The Guardian серед 34 пасажирів було щонайменше дев'ять австралійців, яких зняли з літака для проходження гінекологічного огляду. Під час імпровізованої операції, встановленої в машині швидкої допомоги, лікар пальпував живіт жінок, щоб виявити нещодавні пологи. Під час обстеження жінки повинні були бути голими.

Прес-секретар міністерства закордонних справ Австралії заявила, що австралійська влада «глибоко стурбована» такими обстеженнями обшуками.

«Наявна інформація свідчить про те, що розслідування було грубим і образливим», — сказала прес-секретар.

Сама міністр закордонних справ Маріс Пейн описала інцидент в катарському аеропорту як «огидний і надзвичайно тривожний комплекс подій».

За словами одного з пасажирів, який летів на борту літака, всі жінки мали зійти безпосередньо перед вильотом. Через три години вони повернулися, і більшість з них були «дуже засмучені», один з них навіть заплакала.

«Жінки розповідали про те, що з ними сталося, і описали це як огидне та неприйнятне », — сказав пасажир, який повертався до Австралії з Німеччини через Катар, де відвідав хворого батька.

Читайте також:Конституційний суд Польщі фактично скасував аборти. Тисячі людей вийшли на вулиці

«Охорона забрала їх із літака десь у підвал. Потім їх оглянув гінеколог. Вони повинні були зняти все », — додав він.

Особистий досвід також описала одна з жінок, яких зняли з літака. «Вони провели нас по терміналах аеропорту. Ми приїхали на стоянку де нас вже чекали машини швидкої допомоги, куди нас по черзі викликали. Мені пощастило, бо коли моя черга, хтось помітив, що у мене сиве волосся, і я навряд чи буду матір’ю дитини », — сказала Кім Міллс, якій було шістдесят.

Але іншим жінкам довелося пройти обстеження, і Міллс підтвердила, що деякі з жінок плакали. «Найгірше було те, що вони нам спочатку нічого не сказали. Протягом усього часу я думала, що це повинно мати щось спільне з коронавірусом, коли побачила чоловіка у медичній формі », — сказала пані Міллс.

»Перед нами вибачився  головний стюард. Я сама мати трьох дочок, і я дуже рада, що жодна з них не була на борту разом з нами. Напевно, це було дуже неприємно для молоді ", — додала вона.

Читайте також:В Словаччині пройшло безкоштовне масове тестування населення.

Прес-секретар Qatar Airways повідомив, що ніхто з пасажирів не зв’язувався з авіакомпанією, і поки відмовляється детальніше коментувати подію. «Ми будемо розслідувати обставини лише у відповідних органах», — заявили в компанії.

Зі знайденою дитиною все в порядку, про неї піклуються соціальні органи. Наразі невідомо, чи нарешті знайшли його матір.

У Катарі є незаконний незаміжній секс, і лікарям доводиться повідомляти про кожну матір-одиначку, тому жінки часто воліють народжувати вдома без професійної допомоги.

Читайте також:Надзвичайний стан аж до грудня, та ще більші обмеження. Уряд Чехії прийме рішення у вівторок

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|