Нові жорсткі заходи: Чехія ввела комендантський час — Zarobitchanu Нові жорсткі заходи: Чехія ввела комендантський час — Zarobitchanu

Нові жорсткі заходи: Чехія ввела комендантський час

00:23
1447
Нові жорсткі заходи: Чехія ввела  комендантський час

Уряд Чехії знову вирішив посилити жорсткість і вжити заходів, щоб допомогти зупинити масове поширення коронавірусу. Кабмін вирішив заборонити пересування в ночі від 21:00 до 5:00, крім поїздок на роботу. Заборона діє з середи, 28 жовтня, до півночі у вівторок, 3 листопада. Наразі уряд відхилив розглянутий спочатку варіант посилення правил пересування людей протягом дня.

«Ми не спостерігаємо зниження, яке ми очікували. Ми повинні вжити подальших заходів, які не зашкодять економіці, але забезпечать зменшення кількості заражених », — заявив після засідання уряду міністр охорони здоров'я Роман Примула

Міністр охорони здоров’я, також звернувся до компаній з проханням зробити якомога більше можливостей працювати вдома.

Люди повинні  залишатися вдома з 21:00 до 5:00. Винятки будуть зроблені для поїздок на роботу, для термінових поїздок з метою захисту життя, здоров'я чи майна та для прогулянок із собакою на відстані до 500 метрів від дому. 

Нічний комендантський час діє в ряді європейських країн, наприклад, у Франції та Словаччині.

Вдень усе залишиться як раніше, тож можна буде і надалі ходити на роботу і працювати, а також виходити на природу та прогулянки.

Магазини будуть закривати о 20:00 починаючи з середи, продаж по неділях у малих крамницях буде повністю заборонений. Заправки, аптеки, а також ресторани зможуть продовжувати видавати товари з вікна по неділях. 

Кабінет міністрів  хоче розпочати комплексне тестування в будинках для престарілих.

Читайте також:Надзвичайний стан аж до грудня, та ще більші обмеження. Уряд Чехії прийме рішення у вівторок

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|