​У Єгипті акула напала на 12-річного українця: хлопець серйозно постраждав — Zarobitchanu ​У Єгипті акула напала на 12-річного українця: хлопець серйозно постраждав — Zarobitchanu

​У Єгипті акула напала на 12-річного українця: хлопець серйозно постраждав

03:42
210
​У Єгипті акула напала на 12-річного українця: хлопець серйозно постраждав

Інцидент трапився під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху. Хлопчик в реанімації, поранену руку врятувати не вдалося.

У Єгипті під час снорклінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина.

Про це повідомило Державне агентство розвитку туризму України.

Як повідомляється, зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв'язку з рідними постраждалих.

У Держагентстві зазначили, що це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів та заборони, туристи за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури.

Читайте також:В Польщі інфікований чоловік втік із швидкої та викликав таксі. Але таксист відвіз його до поліції

«Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс», — наголосили в держагентстві.

Як повідомили в прес-службі туроператора Join UP!, інцидент трапився під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху.

«Це відбулося під час занурення на території заповіднику „Рас Мохаммед“, де зупинка екскурсійних яхт заборонена. Матір та її 12-річного сина покусала акула. Травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію», — розповіли в Join UP.

Туроператор також повідомив, що туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора чи його партнерів) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт.

«Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми. Спочатку туристи звернулися до гіда в готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали», — повідомили в Join UP.

За даними туроператора, постраждалі наразі перебувають у лікарні, їм надається медична допомога.

«Матір отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя», — йдеться в повідомленні.

У Держагентстві розвитку туризму закликали всіх туристів бути максимально обережними в країні перебування, заздалегідь ознайомитися з правилами безпеки, брати екстремальні тури у своїх ліцензованих туроператорів або їхніх офіційних локальних партнерів.

«За інформацією від страхової компанії, заняття підводним плаванням належить до виключень зі страхових випадків, як зазначено у страховому полісі, а отже — нещасний випадок не підлягає страховому відшкодуванню», — додали в Join UP.

Снорклінг (від нім. Schnorchel — дихальна трубка) – це вид плавання під поверхнею води з маскою і дихальною трубкою і, зазвичай, з ластами.Джерело.

УНІАН

Читайте також:Голова ДПС Любченко планує змусити заробітчан платити податки шляхом розкриття банківської таємниці

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|