Німеччина на цілий місяць закривається на карантин — Zarobitchanu Німеччина на цілий місяць закривається на карантин — Zarobitchanu

Німеччина на цілий місяць закривається на карантин

23:49
2427
Німеччина на цілий місяць закривається на карантин

Німеччина запроваджує масштабне закриття закладів під час карантину, починаючи з понеділка 2 листопада до кінця місяця, щоб зупинити різке зростання нових випадків зараження коронавірусом. Про це було оголошено сьогодні після переговорів канцлера Ангели Меркель з прем'єр-міністрами федеральних земель. Вона звернула увагу на тривожні темпи поширення хвороби.

На відеоконференції з прем'єр-міністрами федеральних земель канцлер домовилася, що паби, бари, ресторани, театри та кінотеатри будуть закриті до кінця листопада, тоді як школи, дитячі садки та магазини залишаться відкритими.

Кількість осіб, які зможуть збиратися в одному місці, також обмежена. Одночасно зможуть зібратися  максимум десять людей.

«Ми домовились про дуже жорсткі заходи», — сказала Меркель. 

Читайте також:В Польщі інфікований чоловік втік із швидкої та викликав таксі. Але таксист відвіз його до поліції

За словами канцлера, необхідно вжити заходи карантину, який вона назвала «частковим закриттям».

Меркель заявила, що епідемія поширюється в геометричній прогресії.  Інститут Роберта Коха повідомив про майже 15 000 заражень у вівторок.

Меркель закликала громадян розглянути необхідність поїздок та відвідувань родичів. Вона зазначила, що розміщення туристів у готелях буде неможливим під час закриття, і що дозволятимуться лише вкрай необхідні відрядження.

Мюллер зазначив, що якщо громадськість буде відповідально  дотримуватися всіх вжитих заходів протягом найближчих чотирьох тижнів, тоді є хороші перспективи для приборкання кризи та покращення несприятливого розвитку подій.

Читайте також: Нові жорсткі заходи: Чехія ввела комендантський час

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|