Заборони в Європі? Вони вважають людей нерозумними дітьми, заявив президент Мексики — Zarobitchanu Заборони в Європі? Вони вважають людей нерозумними дітьми, заявив президент Мексики — Zarobitchanu

Заборони в Європі? Вони вважають людей нерозумними дітьми, заявив президент Мексики

00:23
509
Заборони в Європі? Вони вважають людей нерозумними дітьми, заявив президент Мексики

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор вважає, що  карантинні заходи, до яких вдаються європейські уряди є авторитарними та суворими. За його словами, влада перевищує повноваження, і бачить в людях- ірраціональних дітей.

Андрес Мануель Лопес Обрадор на своїй черговій прес-конференції в середу з жалем відзначив заходи на старому континенті. «При всій повазі, обмеження виражають авторитарні потреби влади, тобто урядів, тих, хто вирішив це зробити», — сказав він на запитання, чи буде Мексика також вдаватися до більш жорстких заходів проти поширення інфекції.

«Комендантська година не є ознакою довіри до громадян. Вони  сприймають жителів як ірраціональних дітей. Європа не мала таких комендантських годин та  заходів навіть у найгірші (історичні) часи ", — додав президент Мексики.

Мексика з населенням близько 126 мільйонів є десятою країною у світі з найбільшим рівнем захворюваності на коронавірус. З початку пандемії в країні зареєстровано 900 000 підтверджених випадків зараження, з яких майже 90 000 людей померли від covid-19. У вівторок Мексика повідомила про 6000 нових випадків коронавірусу та 643 людини з covid-19 померли. Фактична кількість заражених людей та жертв може бути навіть більшою, зазначає Reuters.

Уряд попередив про збільшення кількості випадків зараження у деяких районах Мексики та закликав жителів поважати соціальні дистанції і уникати натовпу. Лопес Обрадор закликав мексиканців дотримуватися особистої гігієни, фізичної дистанції з іншими людьми та поводитися відповідально. На запитання про нові обмеження він відповів: «Я кажу» ні «застосування примусових заходів. Це нічого не вирішить ».

Оскільки кількість інфікованих та жертв коронавірусу різко зростає, європейські країни поступово посилюють заходи проти поширення пандемії. Увечері Німеччина та Франція оголосили про масштабне закриття карантину в середу.

Деякі вже запровадили нові обмеження та заборонили національні виїзди, такі як Чеська Республіка, Словенія, Італія та Іспанія загальнодержавними чи місцевими масштабами. Словаччина в середу продовжила фактичну комендантську годину.

Читайте також:Голова ДПС Любченко планує змусити заробітчан платити податки шляхом розкриття банківської таємниці

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|