В Італії пенсіонер забив молотком сплячу дружину-українку — Zarobitchanu В Італії пенсіонер забив молотком сплячу дружину-українку — Zarobitchanu

В Італії пенсіонер забив молотком сплячу дружину-українку

00:56
380
В Італії пенсіонер забив молотком сплячу дружину-українку

В Італії 69-річний чоловік убив молотком сплячу дружину-українку нібито через те, що вона постійно вимагала грошей.

Про це пише Obozrevatel з посиланням на Газета.it. Інцидент стався в місті Ріміні 26 жовтня, жінку звали Віра Мудра.

За інформацією видання, приблизно о 4:00 26 жовтня чоловік зателефонував до місцевого поліцейського відділення, повідомив про вбивство своєї дружини і бажання здатися в руки правосуддя.

«Джованні Лагвардія, 69 років, народився в провінції Матера, але багато років мешкає в Ріміні. У минулому він працював сантехніком, а пізніше вийшов на пенсію. Протягом свого життя він ніколи не мав проблем із законом», – йдеться в повідомленні.

Лагвардія нібито завдав сплячій дружині близько десяти ударів молотком, а потім вийшов із квартири і попрямував пішки до порту. Звідти він і зателефонував правоохоронцям.

«Приїжджайте й арештуйте мене. Я вбив свою дружину. Я справді зробив це», – сказав Лагвардія оператору служби 112, повідомивши, де перебуває.

Поліцейські прибули на вказане місце і виявили там літнього чоловіка в шоковому стані.

«Я більше не міг цього винести. Я вбив її», – підтвердив він ще раз.

Разом вони поїхали до квартири на вулиці Пола, де мешкало подружжя. Там у спальні знайшли тіло без ознак життя. Усюди було багато крові.

«Я не витримав. Вона завжди хотіла від мене грошей. Віра змушувала мене знову взятися за роботу сантехніка й віддавати гроші їй, які потім вона відсилала дітям до України», – розповів підозрюваний.

За його словами, такий тиск тривав уже кілька місяців.

Знаряддя вбивства – закривавлений молоток – знайшли в кімнаті поруч із тілом.

Чоловіка заарештували. Йому пред'явили звинувачення в умисному вбивстві з обтяжливими обставинами.

Видання повідомило, що 61-річна Мудра, приїхала до Італії з України і працювала доглядальницею. Вона була матір'ю двох дітей.

«Дуже добра, людина з великої літери. Учора дуже довго говорила з нею телефоном, приблизно о 20:30. Вона розповідала про життя. Шукала роботу. Була весела, радісна. Це так страшно! Що могло статися – знає Бог. Жили добре. Шкода людину», – написала знайома покійної в соцмережі.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|