Щоб не порушувати карантин, пішов вигулювати плюшевого собаку ​ — Zarobitchanu Щоб не порушувати карантин, пішов вигулювати плюшевого собаку ​ — Zarobitchanu

У Чехії жартівник щоб не порушувати карантин, пішов вигулювати плюшевого собаку ​

01:06
306
У Чехії жартівник щоб не порушувати карантин, пішов вигулювати плюшевого собаку ​

            Після оголошення комендантської години з 21:00, чоловік, для того щоб, не порушити закон вирушив на площу Пржемисла Отакара II у Чеських Будейовицях взявши з собою  вигулювати плюшевого собаку. 

            Я вигулюю тут собаку, я не роблю нічого протизаконного", — сказав хлопець у поліції, яка прибула на місце події з репортерами Чеського телебачення, у середу після десятої години. Інцидент був  вирішений  поліцією на місці, шляхом домовленості.

           Поліцейські  не притягли до відповідальності  жартівника , врахувавши, той факт, що хлопець  після розмови добровільно погодився піти додому . «Ця справді була незвичайна справа, але вирішена поліцією за домовленістю», — підтвердила Вера Школкова, речник міської поліції Чеських Будейовиць.

           За останні два дні співробітники поліції Чеських Будейовиць розглянули загалом п’ять випадків порушень комендантської години — і тільки в одному випадку група людей на площі розпивала спиртні напої .

Читайте також:Чехія продовжила надзвичайний стан до 20 листопада

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|