Новий рік у Празі відбудеться без феєрверків,​ влада розширила зони заборони на використання піротехніки — Zarobitchanu Новий рік у Празі відбудеться без феєрверків,​ влада розширила зони заборони на використання піротехніки — Zarobitchanu

Новий рік у Празі відбудеться без феєрверків,​ влада розширила зони заборони на використання піротех

01:51
366
Новий рік у Празі відбудеться без феєрверків,​ влада розширила зони заборони на використання піротех

             Празька мерія розширить коло місць, де використання піротехніки не буде дозволене напередодні Нового року та у самий день св'ята. Це більше не буде можливим у природних парках та заповідних зонах, на островах чи дамбах  та в околицях зоопарку Троя. 

             Це випливає з проекту указу, який у понеділок обговорять празькі радники. Заборона на використання піротехнічних засобів у заповідниках, поблизу водотоків чи будинків для людей похилого віку та інших соціальних об’єктів житлового типу наразі вже діє. Якщо указ затвердять, то він розпочне дію з 1 грудня 2020 року.

Читайте також:Заборони в Європі? Вони вважають людей нерозумними дітьми, заявив президент Мексики

Люди не зможуть стріляти ракетами або гарматами в природоохоронному районі або в радіусі менше 250 метрів від будинків для людей похилого віку та інвалідів та інших стаціонарних закладів.

              Заборона вже діє навколо Влтави, але  тепер вона буде поширена на всі водотоки, включаючи острови, на відстані 50 метрів. Те саме правило застосовуватиметься до дамб та водосховищ. Також заборона передбачає охорону особливо охоронюваних територій, природних парків. 

              Використовувати піротехніку неможливо навіть на відстані 250 метрів від зоопарку Троя, притулків для тварин та ветеринарних пунктів.

З міркувань безпеки Прага заборонить використання продуктів, які не можна контролювати та можуть спричинити пожежу. Прикладом цього є китайські ліхтарі, які несуть відкритий вогонь і неконтрольовано літають.

             Спочатку влада мала намір заборонити піротехніку в усьому місті. Зрештою під натиском критики  відступила. 

«Міська поліція також виступила проти цього, згідно з таким розпорядженням потрібно було б охороняти та коннтролювати дуже велику  територію», — сказала Марванова.

Читайте також: Чехія продовжила надзвичайний стан до 20 листопада

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|