Надзвичайний стан у Чехії може тривати до Різдва, заявив міністра внутрішніх справ ​ ​ — Zarobitchanu Надзвичайний стан у Чехії може тривати до Різдва, заявив міністра внутрішніх справ ​ ​ — Zarobitchanu

Надзвичайний стан у Чехії може тривати до Різдва, заявив міністра внутрішніх справ ​ ​

18:31
1351
Надзвичайний стан у Чехії може тривати до Різдва, заявив міністра внутрішніх справ ​  ​

За словами віце-прем'єр-міністра Чехії, та міністра внутрішніх справ Яна Гамачека, надзвичайний стан може тривати  до Різдва. Поки що, надзвичайний стан продовжений до 20 листопада, його подальше продовження вирішуватимуть депутати. У неділю Гамачек заявив ČT, що уряд, має намір, ще декілька разів звертатися до Палати депутатів з проханням про продовження, передаютьNovinku.

«Так, це справді є можливим», — відповів Гамачек на запитання, чи триватиме надзвичайний стан до Різдва.

«Надзвичайний стан доведеться продовжити. Очевидно, що навіть після 20 листопада ситуація сильно не покращиться без надзвичайного стану », — також додав він. Надзвичайний стан дозволяє уряду видати розпорядження про закриття компаній чи підприємств або трудових зобов’язань перед певними групами населення, закривати магазини, обмежувати пересування людей тощо.

Ситуація поступово повинна нормалізуватися, але незважаючи на це, «Надзвичайний стан буде продовжено ще кілька разів », -вважає  Гамачек. 

«Наразі ситуація в Європі різко погіршується, оскільки ми були першими, хто ввів карантин, ми можемо бути одними з перших, хто покращить ситуацію», — додав він.

Читайте також:У Празі скоротили режим роботи метро, автобусів та трамваїв

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|