​ Словаччина запроваджує обов’язкове тестування на кордонах з 9 листопада — Zarobitchanu ​ Словаччина запроваджує обов’язкове тестування на кордонах з 9 листопада — Zarobitchanu

​ Словаччина запроваджує обов’язкове тестування на кордонах з 9 листопада

00:44
3384
​ Словаччина запроваджує обов’язкове тестування на кордонах з 9 листопада

          З наступного понеділка всі будуть тестуватися на кордоні для в’їзду до Словаччини за допомогою антигенних тестів. Виняток буде зроблено для тих, у кого негативний тест на ПЛР не буде старше 72 годин.

 Про це повідомив словацький прем'єр-міністр Ігор Матович під час засідання Центрального кризового штабу Словаччини в понеділок.  

«Ми думаємо, що кількість прикордонних пунктів, які будуть відкриті, зменшиться, а час їх роботи буде скорочений», — сказав прем'єр-міністр Словаччини

Наразі невідомо, чи доведеться людям, які заїжджатимуть до Словаччини, платити за тести на антиген чи ні.

            За  прогнозами Матовича, на протязі одного місяця на кордоні буде проведено чотири-п’ять мільйонів тестів. «Це трохи більше одного мільйона тестів на тиждень. Що є приблизно 30 відсотків того, що ми зробили зараз під час загальнонаціональних тестувань », — сказав словацький прем'єр-міністр.

            Міністр оборони Ярослав Наг підтвердив, що тестування кордону стосуватиметься не лише громадян Словаччини, але й усіх, хто приїде до Словаччини. Також він  зауважив, що Словаччина визнає ПЛР-тести від країн-членів Європейського Союзу.

Читайте також: Надзвичайний стан у Чехії може тривати до Різдва, заявив міністра внутрішніх справ

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|