FlixBus скасовує всі рейси на території Німеччини у листопаді — Zarobitchanu FlixBus скасовує всі рейси на території Німеччини у листопаді — Zarobitchanu

FlixBus скасовує всі рейси на території Німеччини у листопаді

00:58
990
FlixBus скасовує всі рейси на території Німеччини у листопаді

         Німецький автобусний оператор FlixBus призупинить у листопаді свою діяльність через нові обмеження, вжиті для боротьби з COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє газета Die Welt з посиланням на керівництво FlixBus.

         «Якщо канцлерка закликає не подорожувати, то це, звичайно, впливає на попит… Ось чому ми зараз повністю припиняємо наші автобусні та залізничні перевезення у листопаді, сподіваючись, що зможемо працювати для наших клієнтів на Різдво», — заявив співзасновник та комерційний директор FlixMobility Андре Швемляйн.

          За його словами, після зупинки діяльності весною через пов’язані з COVID-19 обмеження, компанія відновила роботу влітку і «обслуговувала близько половини нашої мережі». Однак в жовтні знову спостерігалося «зменшена бажання подорожувати»: у FlixBus було задіяно лише 30% потужностей.

           Австрійський суспільний телерадіомовник ORF зазначає, що FlixBus призупиняє діяльність у листопаді не лише у Німеччині, але й в Австрії та Швейцарії.

Нагадаємо, раніше канцлерка Німеччини Ангела Меркель закликала громадян зменшити соціальні контакти і, зокрема, відмовитися від будь-яких подорожей, які не є необхідними. З понеділка, 2 листопада, у Німеччині також починає функціонувати частковий локдаун, який поки що не стосуватиметься роботи промисловості, основних магазинів, навчання у школах та дитсадках.

Читайте також:Чехія продовжила надзвичайний стан до 20 листопада

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|