​Чехія більше не продовжуватиме візи, всі повинні виїхати до 16 листопада — Zarobitchanu ​Чехія більше не продовжуватиме візи, всі повинні виїхати до 16 листопада — Zarobitchanu

​Чехія більше не продовжуватиме візи, всі повинні виїхати до 16 листопада

23:40
44585
​Чехія більше не продовжуватиме візи, всі повинні виїхати до 16 листопада

Усі іноземці, у яких термін дії шенгенських віз з метою працевлаштування  на території Чехії був продовженийпочинаючи з 12.03.2020 р. через надзвичайнуситуацію, повинні  покинути країну  до 16 листопада, повідомляється на сайті  Генерального консульства Чеської Республіки у Львові.

          Починаючи з 12 березня, в зв'язку з введенням карантинних заходів на території Чехії, була надана можливість, за попередньою згодою роботодавця та працівника, продовжити термін дії короткострокової робочої візи.

          Термін для виїзду іноземців неодноразово продовжувався, востаннє він  був продовжений до 16.11.2020 року. Працівники які були офіційно працевлаштовані та мали місце реєстрації, могли на законних підставах залишатися, після фактичного закінчення візи, майже вісім місяців. Для підтвердження причини свого перебування, при перетині кордону ЄС, потрібно було з'явитися у відділок чужинецької поліції, де до паспорту клався спеціальний штамп з позначкою COVID- 19.

Читайте нас в Google NEWS

           На засіданні Чеського уряду в понеділок 9 листопада було остаточно вирішено, що цей термін більше не буде продовжений, і тому кожен іноземець зобов’язаний покинути територію ЧРнайпізніше до 16.11.2020 року.

Також на офіційному сайті консульства Чехії зазначається, що в зв'язку зі збільшенням попиту на шенгенські візи з метою працевлаштування та сезонного працевлаштування, консульство буде відтепер щоденно приймати не 300, а 400 заяв на отримання цього виду віз,через свої візові центри у Львові, Ужгороді та Івано-Францівську.

Читайте також:FlixBus скасовує всі рейси на території Німеччини у листопаді

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|