Австрія готується провести масові тестування на коронавірус — Zarobitchanu Австрія готується провести масові тестування на коронавірус — Zarobitchanu

Австрія готується провести масові тестування на коронавірус

22:32
220
Австрія готується провести масові тестування на коронавірус

            Австрія планує масове тестування населення на коронавірус, подібне до того, яке нещодавно проводила Словаччина. Вчителі будуть одними з перших, хто буде тестуватися, щоб забезпечити швидке повернення учнів до шкіл. Про це заявив сьогодні в ефірі телеканалу ORF канцлер Австрії Себастьян Курц. За його словами, причина загального тестування полягає в тому, щоб дозволити провести відносно нормальні різдвяні свята.

            Комплексне тестування, деталі якого має повідомити уряд Австрії за тиждень, має відбутися ще до Різдва, та  до закінчення жорстких карантинних заходів, які вступили у дію у вівторок та закінчаться 6 грудня. Окрім продуктових магазинів та аптек, в Австрії будуть закриті всі магазини, школи будуть переведені на дистанційне навчання, пересування буде обмежене. Похід із дому буде дозволений для придбання продуктів харчування, поїздки на роботу та догляду за рідними.

            Уряд наказав провести нове посилення, оскільки попередні заходи не допомогли уповільнити поширення епідемії covid-19. З 3 листопада була запроваджена нічна комендантська година з восьмої вечора до шостої ранку. З цієї ж дати музеї, театри та басейни були також закриті.

В Австрії, де проживає близько 8,9 мільйонів людей, на сьогодні підтверджено 203 956 випадків захворювання на SARS-CoV-2, з яких 1829 пацієнтів померли. Станом на сьогодні, в австрійських лікарнях  перебуває 4178 пацієнтів з covid-19, з них 599 — у відділеннях інтенсивної терапії. За останню добу було підтверджено 5665  захворювання на коронавірус.

Читайте також:У Європі лікарі висловили сумнів щодо ефективності препарату, яким в Україні уже лікують хворих на

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|