У Німеччині зарізали 25-річну українську заробітчанку. — Zarobitchanu У Німеччині зарізали 25-річну українську заробітчанку. — Zarobitchanu

У Німеччині зарізали 25-річну українську заробітчанку.

23:36
4289
У Німеччині зарізали 25-річну українську заробітчанку.

Молоду заробітчанку, якій було всього 25 років Наталію Михайлюк, вбили через те, що не хотіли відпускати додому в Україну. Все трапилося в німецькому місті Берлін. Підозрюють у скоєнні вбивства 64-річного громадянина німеччини, у якого дівчина винаймала житло і працювала. Зараз злочинець знаходиться під вартою. Розтин тіла показав, що дівчина померла від удару ножем у спину.

Сусіди описують чоловіка, як одинака зі складним характером, також кажуть, що він частенько любив випити. Коли дівчина сказала, що хоче їхати додому, німець забрав у неї паспорт, після чого вона звернулася в поліцію. Однак чекаючи на необхідні папери і надалі жила на старому місці. Коли поліція зайшла в квартиру, то знайшла тіло українки, над яким сидів німець. Чому він накинувся на дівчину з ножем, не пояснює.

Наталія жила в місті Заставна, що на Буковині. Там в неї залишилася 9-річна донька та чоловік. На заробітки їздила не вперше. Вдома вона відкрила салон краси, і мріяла викупити приміщення, яке і досі орендувала. Родичі та друзі пригадують Наталю як світлу та доброзичливу людину, яка найбільше хотіла щастя для своєї донечки. Родичі сподіваються, що тіло вже цього тижня відправлять додому.
Пише https://tsn.ua

Чиайте також :На залізничному переїзді зіткнулися пасажирський потяг та мікроавтобус

19:54
От паскуда!!! Люди будьте обережні, дома небезпечно, не то що в світі!
Завантаження...
|