В ЄС готуються внести зміни щодо Шенгенської системи — Zarobitchanu В ЄС готуються внести зміни щодо Шенгенської системи — Zarobitchanu

В ЄС готуються внести зміни щодо Шенгенської системи

23:37
533
В ЄС готуються внести зміни щодо Шенгенської системи

Європейський союз через кілька місяців, в рамках по боротьбі з тероризмом, приступить до кардинального оновлення Шенгенської системи в цілому. 

Виступаючи на прес-конференції після зустрічі з міністрами внутрішніх справ ЄС, комісар ЄС з питань внутрішніх справ Ілва Йоханссон заявила, що в кінці цього місяця відбудеться перший Шенгенський форум для обміну думками, який приведе до розробки нової Шенгенської стратегії в травні наступного року. 

У відповідності з новою стратегією для посилення безпеки кордонів країн, прикордонники і поліція повинні мати можливість перевіряти документи, що засвідчують особу, з усіх відповідних інформаційних систем. Досягнення функціональної сумісності систем до 2023 року буде пріоритетом на всіх рівнях поновлення Шенгенської системи, так як згідно з дослідженнями, проведеними агентством Європейського союзу з безпеки зовнішніх кордонів Frontex в минулому році, 22 відсотки тих, хто в'їхав в Шенгенську зону, що не перевірялися на предмет відповідності Шенгенської інформаційної системи. 

На сьогодні до Шенгенської зони входять 26 європейських країн, серед яких 22 з 27 країни-члени, а також Ісландія, Норвегія, Швейцарія і Ліхтенштейн.

Читайте також: Австрія готується провести масові тестування на коронавірус

                               Чехія більше не продовжуватиме візи, всі повинні виїхати до 16 листопада

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|