Влада Чехії продовжила карантин до 12 грудня — Zarobitchanu Влада Чехії продовжила карантин до 12 грудня — Zarobitchanu

Влада Чехії продовжила карантин до 12 грудня

20:03
1154
Влада Чехії продовжила карантин до 12 грудня

          Надзвичайний стан повинен був закінчитися у п’ятницю 20 листопада.

У четвер, після  засідання, Чеський парламент  ухвалили продовження дії надзвичайного стану до суботи, 12 грудня. Вони не задовольнили пропозицію уряду,  Андрія Бабіша, який хотів продовжити надзвичайний стан до 20 грудня.

          За словами депутата Зденека Андрачека карантин закінчиться в суботу для того, щоб неділя була перехідним днем, протягом якого люди повинні «адаптувалися», та з понеділка повернулися до нормального життя. Але, якщо уряд заявить про необхідність подальшого продовження надзвичайного стану, ми можемо продовжити термін карантину ще раз додав Андрачек.

          На пленарному засіданні депутати  дорікали представникам уряду, в тому, що вони, ще не дозволили відкрити магазини дрібних торговців. Також піддався критиці новий захід влади , який обмежує кількість людей у магазинах.

«Я не можу купити книгу у своїй улюбленій маленькій книгарні, але я можу купити її в гіпермаркеті», — сказав один з депутатів. Він додав, що це лише один із багатьох заходів, який, за його словами, не може бути зрозумілим навіть у парламенті.

Загалом надзвичайний стан у Чеській Республіці діє з 5 жовтня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|