Польща втрачає контроль над пандемією. Кожне друге тестування є позитивним — Zarobitchanu Польща втрачає контроль над пандемією. Кожне друге тестування є позитивним — Zarobitchanu

Польща втрачає контроль над пандемією. Кожне друге тестування є позитивним

21:24
1354
Польща втрачає контроль над пандемією. Кожне друге тестування є позитивним

У середу Польща встановила рекордну кількість смертей від коронавірусу — 637. Кількість позитивних тестів також насторожує. Провідний польський епідеміолог Марія Гранчак сказала  ресурсу wp.pl, що від 50 до 60 відсотків тестів є позитивними.

«Список помилок, які допустила Польща у боротьбі з коронавірусом, довгий. Основна проблема полягає в тому, що кількість проведених тестів занадто мала. Позитивні результати — це лише фактично верхівка зараженого айсберга », — сказав Гранчак.

Вона додала, що в Польщі щодня проходять тестування від 35 до 50 тисяч людей. Відсоток позитивних тестів становить від 50 до 60 відсотків, що є найгіршим результатом у всій Європі. 

На другому місці зараз  є Болгарія — 38 відсотків. Чеська Республіка посідає 9 місце в Європі, кожен четвертий тест є позитивним (25 відсотків).

«Ми втратили контроль над коронавірусом. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, пандемія знаходяться під контролем в тих країнах, де  кількість позитивних тестів не перевищує п’яти відсотків », — заявив Гранчак.

Станом на сьогодні в Польщі було виявлено захворювання на covid-19 у 796 798 людей, 12 088 з яких померли. Лише за останній тиждень кількість жертв перевищила 3300.

»Протягом останніх двох місяців заражені люди свідомо приховували свою хворобу, вірячи, що зможуть перебороти  її без консультації з лікарем. Це головна причина різкого збільшення кількості заражених та жертв ", — сказав Міхал Сутковський, фахівець з боротьби з пандемією.

Читайте також:У Польщі міністра та депутата покарали за гомофобні вислови

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|