​Чехія з понеділка пом'якшує карантин: Що зміниться? — Zarobitchanu ​Чехія з понеділка пом'якшує карантин: Що зміниться? — Zarobitchanu

​Чехія з понеділка пом'якшує карантин: Що зміниться?

23:09
9251
​Чехія з понеділка пом'якшує карантин: Що зміниться?
З понеділка години роботи магазинів продовжаться, а також посунеться час комендантської години. Однак у неділю магазини не будуть працювати.

В зв'язку зі зменшенням нових випадків захворюванням на коронавірус, з понеділка влада Чехії вирішила послабити деякі з заходів карантину.

У п’ятницю уряд схвалив пропозиції міністра охорони здоров’я Яна Блатного, в основі яких лежить протиепідемічна ситуація (Система ПЕС). За його мірками, Чехія впала з п’ятого на четвертий ступінь.

З понеділка години роботи магазинів будуть продовжені з 20:00 до 23:00. 

Рішення  стосується лише тих  магазинів, які вже відкриті. Інші заклади, які повинні були закритися через епідемію в попередні тижні, повинні почекати, поки шкала ПЕС не впаде до третього рівня. За словами міністра промисловості Карела Гавлічека, всі магазини та служби можуть відкритися з 30 листопада.

Поки що заборона на роботу магазинів у неділю та обмеження кількості людей у приміщенні магазину, відповідно до конверсії одного покупця на 15 квадратних метрів, також залишаються в силі. Міністр Гавличек, який спочатку пропонував зняти обидва ці обмеження, заявив, що поступився під аргументами епідеміологів. 

Разом з продовженням робочого часу магазинів, початок комендантської години також буде перенесено. Зараз він діє з 21:00, з понеділка люди зможуть вільно пересуватися до 23:00.

Також розширюється можливість спільних заходів від двох до шести людей в одному місці разом. На таких церемоніях, як весілля, похорони чи богослужіння, коло осі розшириться до 20 .

З понеділка на фермерських ринках застосовуватимуться ті самі заходи, що і в звичайних магазинах. Уряд також дозволив продавати ялинки, прикраси та коропи.

Читайте також: Влада Чехії продовжила карантин до 12 грудня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|