Чеський Епідеміолог Примула заявив: Вакциновані люди зможуть вільно подорожувати та не носити маски — Zarobitchanu Чеський Епідеміолог Примула заявив: Вакциновані люди зможуть вільно подорожувати та не носити маски — Zarobitchanu

​Чеський Епідеміолог Примула заявив: Вакциновані люди зможуть вільно подорожувати та не носити маск

23:42
1313
​Чеський Епідеміолог  Примула заявив: Вакциновані люди зможуть вільно подорожувати та не носити маск

З поточного плану Європейського Союзу чітко видно, що люди, які будуть щеплені проти коронавірусу  матимуть більш приємне життя. За словами епідеміолога Романа Примули, який розповів висновки ЄС для ŽivotvČesku, така особа матиме переваги, коли мова йде про подорожі чи носіння засобів захисту рота та носа.

Європейський Союз хоче пришвидшити створення вакцинаційної картки, яка розробляється близько двох років. Поки що це стосуватиметься лише covid-19.

" Висока ефективність вакцини дозволить значно знизити циркуляцію вірусу. Зусилля ЄС полягає в позитивній мотивації вакцинованого населення, дозволяючи йому вільно подорожувати, без необхідності проходити тестування або носити маски. "- заявив Примула

Тобто ті люди, які пройдуть вакцинацію, будуть мати ряд суттєвих переваг, та практично зможуть повернутися до нормального життя. Це свого роду з одного боку буде як заохочення для людей, а з іншого, свого роду примус.

Читайте також: В Чехії магазини відкриються не раніше 30 листопада

За словами епідеміолога та колишнього міністра охорони здоров’я, в даний час згідно з опитуванням багато людей є проти вакцинації та взагалі сприймають її досить негативно.

" Поточні опитування показують, що значна частина населення, а це  понад 50 відсотків, не хоче вакцинуватися проти COVID", — додав Примула 

Поки незрозуміло достовірно, коли вакцина з’являться на ринку. Говорять, що перші поставки можуть бути вже до кінця року або на початку майбутнього.

Першими, хто прийме вакцинацію проти коронавірусу, повинні бути люди похилого віку та люди з серйозними захворюваннями, такими як хронічна обструктивна хвороба легень, високий кров'яний тиск, важкі захворювання нирок та печінки, важкий діабет або сильна надмірна вага. Згодом вакцину слід ввести передовим медикам.

Читайте також:Чехія з понеділка пом'якшує карантин: Що зміниться?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|