У центрі Праги поліція розігнала нелегальну вечірку — Zarobitchanu У центрі Праги поліція розігнала нелегальну вечірку — Zarobitchanu

У центрі Праги поліція розігнала нелегальну вечірку

23:04
1662
У центрі Праги поліція розігнала нелегальну вечірку

 В центрі Праги в ніч з п’ятниці на суботу  119  людей зібралися на секретній вечірці, незважаючи на заборону уряду. 

Вечірка була організована через соціальній мережі. Для входу в клуб потрібно було знати таємний пароль. Загалом на заході було 17 чехів та 102 іноземці, переважно це молоді люди та студенти, які приїхали до Праги в рамках програми Еразмус.

 Вечірка відбулася в таємному підземному барі в Старому місті. Вони пили алкоголь, танцювали і розважалися, без захисних масок, так  начебто  кризи коронавірусу взагалі не було. 

 Як повідомляє Blesk вечірка розпочалась у п’ятницю після 22:00 і тривала до суботи  4:00. Десь опівночі поліція завітала на  нелегальну вечірку. Організатори заходувідмовилися впускати представників закону в приміщення клубу, тому поліція застосувала кувалди та інші спецзасоби, для того,   щоб потрапити всередину.

Дівчина, яка брала участь у  вечірці, сказала Блеску, що подібний захід не вперше проводиться у Празі. «Я ходжу на вечірки в Празі вже близько двох тижнів», — сказала француженка в інтерв'ю незабаром після того, як її вивела з клубу поліція.

Читайте також:Угорщина тимчасово припинила пропускати Укарїнців за кордон

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|