Угорщина розглядає повну заборону куріння до 2030 року — Zarobitchanu Угорщина розглядає повну заборону куріння до 2030 року — Zarobitchanu

Угорщина розглядає повну заборону куріння до 2030 року

21:11
1072
Угорщина розглядає повну заборону куріння до 2030 року

Нещодавно з метою боротьби з курінням в Угорщині Янош Лазар, який є комісаром  прем'єр-міністра та відповідає за координацію необхідних заходів щодо захисту некурящих, подав на розгляд до уряду пакет з пропозиціями по боротьбі з курінням.

Він хоче щоб число активних курців було менше 5 відсотків громадян. Кінцева мета цих пропозицій полягає в тому, щоб заборонити куріння в Угорщині до 2030 р.

Для цього в держави є багато інструментів які вона може вжити. Деякі з важелів націлених проти курців, вже прийняті  та функціонують  сьогодні.

Серед дійсних заходів проти тютюнової кампанії є- підвищення акцизів, яке є однією з вимог Європейського Союзу, та постійне скорочення кількості тютюнових магазинів, адже в Угорщині вже зараз майже ніде на заправках не можна придбати сигарети. Планується до 2022 року всі сигарети та табак випускати в одинакових упаковках.

Також прем'єр-міністр наполягає на заборону куріння в транспортних засобах, та право співвласникам квартир вирішувати   заборону куріння на балконі або перед будинком, якщо це заважає мешканцям.

Читайте також:У Німеччині через карантин можуть звільнити понад 80 тисяч водіїв таксі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|