​Чеський прем'єр Андрій Бабіш хоче продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів — Zarobitchanu ​Чеський прем'єр Андрій Бабіш хоче продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів — Zarobitchanu

​Чеський прем'єр Андрій Бабіш хоче продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів

22:30
2492
​Чеський прем'єр Андрій Бабіш хоче продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів
Уряд Чехії  подасть клопотання до палати депутатів  про продовження надзвичайного стану ще на 30 днів, про це сьогодні сказав TV Nova прем'єр-міністр Андрій Бабіш.

Він не задоволений нинішнім розвитком епідемії коронавірусу в Чехії, на його думку єдиним вирішенням усіх проблем буде лише  вакцина. Також він закликав людей бути обережними, та берегти себе після  пом'якшення протиепідемічних заходів у четвер, під час якого відкриються всі магазини та відміняється комендантська година. Надзвичайний стан у Чеській Республіці наразі діє до 12 грудня.

Нещодавнє збільшення кількості пацієнтів з covid-19 у Чеській Республіці наразі сповільнюється. Однак, за словами Бабіша, рівень небезпеки зараження все ще є високим. «На жаль, вірус тут, і статистика мені зовсім не подобається», — сказав він сьогодні.

За словами прем'єра, рішенням епідемії стане вакцина проти коронавірусу. Він зауважив, що вакцинація буде безкоштовною та добровільною.

У вівторок Бабіш уже заявляв виданню Blesk.cz, що уряд повинен домовитись про продовження надзвичайного стану в понеділок. Палата депутатів повинна обговорити цю пропозицію на позачерговому засіданні в середу, 9 грудня.

У четвер Чехія перейде з четвертого на більш м’якийтретій етап протиепідемічних заходів. Це відкриє ресторани, заклади обслуговування та магазини, які досі були закритими. Також припинять діяти обмеження на вільне пересування людей вночі.

Читайте також: У центрі Праги поліція розігнала нелегальну вечірку

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|