Великобританія першою у світі схвалила вакцину проти SARS-CoV-2 — Zarobitchanu Великобританія першою у світі схвалила вакцину проти SARS-CoV-2 — Zarobitchanu

Великобританія першою у світі схвалила вакцину проти SARS-CoV-2

23:50
220
Великобританія першою у світі схвалила  вакцину проти SARS-CoV-2

Останнім часом основною темою  була вакцина, яка має стати панацеєю у боротьбі з нескінченною епідемією коронавірусу. І саме Великобританія перша з країн світу офіційно затвердила вакцину від фармацевтичної компанії Pfizer / BioNTech.

Коронавірус став ворогом номер один для всього світу, з яким бореться більшість країн. Україна також знаходиться не в найкращому становищі, адже зараз проходить друга хвиля заражень. Тому зовсім не дивно, що вакцина на сьогодні є дуже актуальною темою. Вона змогла б вилікувати небезпечний вірус SARS-CoV-2, який вже є причиною смерті  мільйонів людських життів у всьому світі. І саме Великобританія вирішила зробити рішучий крок щодо затвердження вакцини фармацевтичної компанії Pfizer / BioNTech, яка з наступного тижня вважатиметься безпечною для використання у всьому королівстві, повідомляє ВВС.

Британський регуляторний кодекс лікарських засобів повідомляє, що вакцина забезпечує до 95% захисту від covid-19 і є абсолютно безпечною, пише The Guardian. Перші дози препарату вже прямують до Великобританії, і найближчими днями має бути доставлено до 800 000 одиниць, повідомляє Pfizer. Середній час на розробку такого препарату в середньому становить десять років, але коронавірусна вакцина вийшла всього лише за десять місяців.

Наразі інші країни більш скептично ставляться до ефективності вакцини, очікуючи останніх результатів тестів від Pfizer. " Ми продовжимо оцінку в різдвяний період. Якщо подані дані будуть достатньо переконливими, щоб зробити висновок щодо якості, безпеки та ефективності вакцини, Науковий комітет ЄМА з лікарських засобів для людського використання завершить свою оцінку не пізніше позачергового засідання, запланованого на 29 грудня, " повідомило Європейське агентство з лікарських засобів (EMA), повідомляє The Guardian.

Читайте також:Чеський прем'єр Андрій Бабіш хоче продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|