У центрі Праги сотні людей протестують проти урядових антикоронавірусних заходів — Zarobitchanu У центрі Праги сотні людей протестують проти урядових антикоронавірусних заходів — Zarobitchanu

У центрі Праги сотні людей протестують проти урядових антикоронавірусних заходів

18:19
2686
У центрі Праги сотні людей протестують проти урядових антикоронавірусних заходів

В неділю 6 грудня в центрі Праги на Вацлавській площі, та Палацькій площі зібралося близько 400 людей, для акції протесту, проти урядових протиепідемічних заходів. Вони пройшли маршем і зустрілися біля Карлового мосту.

За словами Кропачової, поліції не довелося застосовувати силу до протестуючих. «Поліція лише попередила учасників дотримуватися урядових норм», — сказала речниця, пишуть Ceskenoviny.

Обидві демонстрації були скликані організаторами через соціальні мережі. Понад 400 людей повідомили, що прибудуть на площу Палацьке наместі, близько трьохсот заявили, що прибудуть на Вацлавську площу. На демонстрації люди принесли чеські та словацькі прапори та банери з написами типу «Якщо ми, то спочатку ти», посилаючись на можливу вакцинацію проти covid-19. Деякі протестуючі прибули у лицарських обладунках. За обома подіями стежать десятки поліцейських.

Головними вимогами демонстрантів було скасування заходів карантину, відкрити всі заклади без обмежень. Також серед учасників було чути гасла проти вакцинування.

Нагадаємо що, подібна акція протесту проти урядових заходів відбулася 28 жовтня на Празькій площі Наместі Республіки.

Читайте також: Угорщина тимчасово припинила пропускати Укарїнців за кордон

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

2 коментаря
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|