​Погані новини! Чехія знову за крок до локдауну заявив віце-прем'єр-міністр Чехії — Zarobitchanu ​Погані новини! Чехія знову за крок до локдауну заявив віце-прем'єр-міністр Чехії — Zarobitchanu

​Погані новини! Чехія знову за крок до локдауну заявив віце-прем'єр-міністр Чехії

22:47
3297
​Погані новини! Чехія знову за крок до локдауну заявив віце-прем'єр-міністр Чехії

За словами віце-прем'єр-міністра Карела Гавлічека, Чеська Республіка знаходиться лише на кроці від повернення до четвертого ступеня ризику в протиепідемічній системі ПЕС.

А це означає що, якщо ситуація не зміниться, або навіть погіршиться, то влада щонайменше, закриє  всі заклади знову, незважаючи н те що вони відкрилися 3 грудня.

У суботу міністр охорони здоров’я Ян Блатний заявив, що були випадки, коли поліція була змушена закривати  ресторани які  залишалися відкритими навіть після 22:00.

Вже минуло тринадцять днів, як показник ризику ПЕС впав до третього рівня. Це дозволило відкрити ресторани та магазини, але у неділю вранці показник знову  повернувся до 64 балів, що відповідає суворішому, четвертому рівню.

«На жаль, з огляду пандемічної ситуації ми перебуваємо на третьому рівні системи ПЕС, і нам не вистачає лише кроку, щоб повернутися до» четвірки ", що означало б закриття всіх закладів знову знову", — сказав міністр транспорту, промисловості та торгівлі.

За  словами Гавлічека, відкриття барів та ресторанів було зумовлене дотриманням більш вимогливих гігієнічних правил. Він закликав власників ресторанів дотримуватись дозволеної  місткості гостей, обмеженням є лише чотири людини за одним столом та час роботи до 22:00.

«Це не тому, що ми хочемо з когось знущатись. Це тому, що ми хотіли б якомога швидше повернутися до звичного нам життя. На жаль, ми зараз не в такій ситуації », — додав він.

Він вважає, що  порушуючи правила, люди підставляють підприємців, які поводяться не серйозно в теперішніх умовах, а не уряд чи епідеміологи.

Читайте також:Чеський прем'єр Андрій Бабіш хоче продовжити надзвичайний стан ще на 30 днів

  • Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|