Уряд Чехії знову продовжив Надзвичайний стан до 23 грудня — Zarobitchanu Уряд Чехії знову продовжив Надзвичайний стан до 23 грудня — Zarobitchanu

Уряд Чехії знову продовжив Надзвичайний стан до 23 грудня

22:35
2996
Уряд Чехії знову продовжив Надзвичайний стан  до 23 грудня

        Сьогодні 9 грудня після кількох годин дебатів та суперечок Палата депутатів Чехії схвалила продовження дії надзвичайного стану до 23 грудня. Водночас уряд спочатку розглядав пропозицію продовжити надзвичайний стан до 11 січня, але пропозиція була  відхилена.

        Головним аргументом було те, що після закінчення терміну дії надзвичайного стану більшість заходів щодо коронавірусу перестануть застосовуватися, і тоді епідеміологічна ситуація значно погіршиться.

        Це означає, що не тільки чинні протиепідемічні заходи залишаться в силі, але надасть уряду в разі потреби ввести нові заходи, як закриття магазинів чи обмеження кількості людей, які зможуть одночасно знаходитися в приміщенні. Саме 23 грудня має стати кінцем дії надзвичайного стану, для того, щоб люди могли нормально святкувати Різдво.

        Під час другої хвилі епідемії Палата отримала вже третій запит від уряду про введення надзвичайного стану. Наприкінці жовтня нижня палата депутатів погодилася на продовження терміну  на 17 днів, а в другій половині листопада на 22 дні. Кабмін Чехії завжди вимагав цілий місяць.

Усі, хто не хоче продовжувати надзвичайний стан, хочуть хаосу та загрожують здоров’ю чеських громадян. Ви кажете, що у вас немає проблем з розповсюдженням пандемії, але ми маємо 300 померлих на день. ", — сказав прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш.

Читайте також: Погані новини! Чехія знову за крок до локдауну заявив віце-прем'єр-міністр Чехії

  • Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

        

.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|