До Чехії вже в січні ​прибудуть перші дози вакцини проти коронавірусу — Zarobitchanu До Чехії вже в січні ​прибудуть перші дози вакцини проти коронавірусу — Zarobitchanu

До Чехії вже в січні ​прибудуть перші дози вакцини проти коронавірусу

21:40
296
До Чехії вже в січні ​прибудуть перші дози вакцини проти коронавірусу
Міністерство охорони здоров'я очікує, що перші дози вакцини covid-19 прибудуть до Чехії в січні. 

Протягом першого кварталу наступного року Чеська Республіка повинна мати запаси вакцин на 1,1 мільйона людей. Про це на прес-конференції в п’ятницю 11 грудня заявив новий координатор стратегії вакцинації Чехії Зденек Блахута, пишуть Novinky.

 За його словами, це повинна бути вакцина від Pfizer та BioNTech. В зв'язку з тим, що речовина вимагає досить суворі умови зберігання, а це -80 градусів Цельсія, кількість вакцини та місць вакцинації будуть обмеженими.

У першому кварталі наступного року, планують забезпечити вакцинами 1,1 мільйона людей. Першими в списку будуть лікарі та  вчителі. 500 000 доз надійде до Чехії від згаданої компанії Pfizer, 120 000 доз від Moderna та 50 000 доз від британської AstraZenca.

Загалом, за словами міністра охорони здоров’я Яна Блатного, Чеська Республіка замовила вакцини на 7 мільйонів людей, але за необхідності ця кількість може збільшитися до 16 мільйонів.

Читайте також: Чеський Епідеміолог Примула заявив: Вакциновані люди зможуть вільно подорожувати та не носити маски

  • Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|