Чехія надасть допомогу Україні.​Захисне обладнання відправлять вже наступного тижня — Zarobitchanu Чехія надасть допомогу Україні.​Захисне обладнання відправлять вже наступного тижня — Zarobitchanu

Чехія надасть допомогу Україні.​Захисне обладнання відправлять вже наступного тижня

22:46
852
Чехія надасть допомогу Україні.​Захисне обладнання відправлять вже наступного тижня
 Українське Міністерство охорони здоров’я отримає в подарунок від чеського уряду засоби захисту для боротьби з поширенням COVID-19.

Чеська Республіка вирішила виконати запити про допомогу з боку України і наступного тижня надішле  захисне обладнання на загальну суму понад 17,3 млн. Крон. 

Також допомога буде надана Республіки Білорусь, Республіки Косово та Чорногорії. Пожертвування здійснюється за рахунок ресурсів Міністерства внутрішніх справ., зазначається на MVCR.

           На позачерговому засіданні, 10 грудня 2020 року, уряд за пропозицією Міністра внутрішніх справ Чехії Яна Гамачека  затвердив надання матеріальних пожертв у вигляді захисних засобів. Запит допомоги надійшов через Європейський Союз. 

«Захисне обладнання має важливе значення для боротьби з коронавірусом, і воно  є недоступним   в цих країнах. Наразі їх у нас достатньо, і тому ми раді допомогти „, — сказав міністр внутрішніх справ Ян Гамачек. Ситуація була заздалегідь обговорена Постійною робочою групою Центрального кризового штабу Чехії.

           Загалом Чехія надасть захисні засоби проти коронавірусу на суму 17 338 086 крон. Засоби будуть виділені з ресурсів Міністерства внутрішніх справ.

До України відправлять  99000 штук хірургічних масок, 5000 штук захисних костюмів,10000 штук бахил,10000 штук респіраторів класу FFP2), 1000 штук захисних окулярів.

До України захисні засоби доправить пожежно-рятувальна службаЧехії.

Читайте також: До Чехії вже в січні прибудуть перші дози вакцини проти коронавірусі

  • Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|