Синоптики б’ють на сполох!!! На Україну в січні та лютому температура впаде до граничного мінімуму, чекають і на потужні снігопади. — Zarobitchanu Синоптики б’ють на сполох!!! На Україну в січні та лютому температура впаде до граничного мінімуму, чекають і на потужні снігопади. — Zarobitchanu

Синоптики пророкують для України най лютішу зиму за останні 30 років

18:57
676
Синоптики пророкують для України най лютішу зиму за останні 30 років


Синоптики попереджають про рекордні морози і снігопади взимку в Україні. Про це повідомляє “Українська кліматична мережа” на своїй сторінці у Facebook.

“Зими в Україні нині екстремальні. Цього року довгострокові прогнози обіцяють і тепло з дощами, і рекордні морози зі снігопадами – найсильнішими за 30 років”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що згідно зі щорічним прогнозом погоди сервісу AccuWeather для Європи, найбільші холоди будуть на території від Фінляндії до України – їх принесуть вітри з Сибіру.

У січні та лютому 2020 року температура впаде до граничного мінімуму, чекають і на потужні снігопади. Як пояснила кліматолог Світлана Краковська, погода стає більш екстремальною, і відхилення від норм значно збільшується.

За її словами, якщо раніше погоду в Україні формували переважно повітряні маси, які рухалися із заходу на схід – з океану, забезпечуючи досить м’який клімат, то зараз все частіше до України заносить сухе гаряче повітря з півдня або холодне з Арктики.

Саме тому тепер так часто трапляються хвилі надзвичайного тепла або холоду, зазначила вона.

Читайте також : 21 жовтня на Закарпатті був побитий майже сторічний температурний рекорд

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|