Австрія посилить прикордонний контроль з усіма сусідами — Zarobitchanu Австрія посилить прикордонний контроль з усіма сусідами — Zarobitchanu

Австрія посилить прикордонний контроль з усіма сусідами

21:49
1072
Австрія посилить прикордонний контроль з усіма сусідами

Австрія з понеділка значно посилить прикордонний контроль з усіма сусідніми країнами через поширення коронавірусу. Як повідомляє агентство APA, про це повідомило міністерство внутрішніх справ Австрії. В повідомленні йдеться, що міністр внутрішніх справ Австрії Карл Нехаммер говорив на цю тему по телефону зі своїм німецьким колегою Хорстом Зеехофером.

На думку Нехаммера, проїзд через Австрію повинен бути зведений до абсолютного мінімуму. "Є лише кілька винятків, коли подорожі дійсно необхідні. Мережа прикордонного контролю тепер буде набагато щільнішою, тим самим посилюючи контроль за дотриманням заходів щодо коронавірусу", — сказав міністр.

Пасажири які їдуть до Австрії зобов’язані після прибуття повинні мати негативний тес на антиген або ПЛР на коронавірус та заповнену онлайн-форму реєстрації. Австрія вже контролює кордони з Чехією, Словаччиною, Угорщиною та Словенією. Поточні випадкові перевірки інших частин австрійського кордону тепер повинні бути значно посилені.

В інтерв’ю Bild am Sonntag німецький генеральний секретар  Маркус Блюм закликав посилити прикордонний контроль, щоб запобігти поширенню нових випадків захворювання на мутовані штами коонавірусу із сусідніх країн. Він також критикував Австрію та Чехію за їх безвідповідальний підхід.

Читайте також:Посольство в Чехії нагадало українцям, що не співпрацює з посередниками, і попередило про шахрайство

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|