Не забудьте: 27 жовтня об 4:00 – переведення годинника на зимовий час! — Zarobitchanu Не забудьте: 27 жовтня об 4:00 – переведення годинника на зимовий час! — Zarobitchanu

Не забудьте: 27 жовтня об 4:00 – переведення годинника на зимовий час!

21:59
761
Не забудьте: 27 жовтня об 4:00 – переведення годинника на зимовий час!

Тобто, вже найближчої неділі ми спатимемо на годину довше

Традиційно, в останню неділю жовтня, українці переведуть стрілки годинника назад. Це означає, що нам знову доведеться перебудовуватися на новий графік, змінювати звичний режим дня, піддаватися осінній хандрі і дратуватися, пише сайт «Сьогодні».

Переведення годинника в Україні на зимовий час 2019 відбудеться в ніч з суботи на неділю. Саме 27 жовтня о 4 годині ночі ми повинні перевести стрілки годинника на 1 годину назад.

Але вам не обов'язково чекати 4 години ранку, щоб перейти на зимовий час. Практично всі електронні годинники в сучасних гаджетах і пристроях автоматично переводять час. Виходить, що зимовий час в Україні 2019 настане сам по собі.

Але вам не обов'язково чекати 4 години ранку, щоб перейти на зимовий час. Практично всі електронні годинники в сучасних гаджетах і пристроях автоматично переводять час.

Навіщо переводити час?

Не забудьте: 27 жовтня об 4:00 – переведення годинника на зимовий час!

Вважається, що рухають стрілки на годину назад для більш ефективного використання світлового дня і економії електроенергії.

В Україні переходять на «зимовий» з «літнього» часу згідно з постановою Кабінету міністрів № 509 «Про порядок обчислення часу в Україні», прийнятому 13 травня 1996 року. Вважається, що зимовий час вводиться для більш ефективного використання світлового дня і економії електроенергії.

До слова, у 2011 році в Україні намагалися скасувати переведення годинників і навіть внесли відповідний законопроект у Раду, проте нововведення сприйняли не всі.

Читайте також :Синоптики пророкують для України най лютішу зиму за останні 30 років

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|