Польща назвала умову вакцинації українців, які перебувають на її території — Zarobitchanu Польща назвала умову вакцинації українців, які перебувають на її території — Zarobitchanu

Польща назвала умову вакцинації українців, які перебувають на її території

23:51
592
Польща назвала умову вакцинації українців, які перебувають на її території

Громадяни України, які легально перебувають у Польщі, зможуть вакцинуватися від коронавірусу, навіть якщо не мали медичного страхування.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я Польщі у відповідь на запит "Укрінформу".

"Іноземці з третіх країн (з-за меж ЄС), які легально перебувають на території Польщі (наприклад, мають карту тимчасового і постійного перебування), будуть вакцинуватися на тих же умовах, що й громадяни Польщі. Це означає, що іноземців, які не застраховані, також будуть щеплювати за бюджетні кошти", — йдеться у повідомленні.

Щеплення для іноземців плануються на останньому, третьому етапі вакцинації, коли завершиться вакцинація дорослого населення-громадян Польщі.

За даними Управління з питань іноземців, на січень 2021 року карту тимчасового і постійного перебування мали близько 244 200 українців.

Станом на початок цього тижня у Польщі вакцину від коронавірусу отримали майже 1,5 млн людей, з них понад 600 тисяч — у тому числі другу дозу. 

Читайте також:Важливо: Чехія з вівторка вводить нові правила носіння захисних масок

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|