В Польщі заговорили про обмеження на кордонах з Чехією та Словаччиною — Zarobitchanu В Польщі заговорили про обмеження на кордонах з Чехією та Словаччиною — Zarobitchanu

В Польщі заговорили про обмеження на кордонах з Чехією та Словаччиною

19:35
648
В Польщі  заговорили про обмеження на  кордонах з Чехією та Словаччиною

За словами міністра охорони здоров'я Адама Недзельського, Польща не виключає обмежень на кордонах з Чехією та Словаччиною.

Це пов’язано зі зростанням кількості випадків зараження коронавірусом в обох країнах. За його словами, рішення буде прийнято наступного тижня, повідомляє Reuters. 

«Кордони будуть відкритими для людей з негативним тестом, це правило дійсне зараз, але динаміка ситуації може змінитися», — сказав Недзельський сьогодні в інтерв'ю «Радіо Цет» у Польщі. «Так, звичайно», — він також відповів на питання, чи розглядала Польща обмеження своїх південних кордонів.

Останніми днями Польща бореться із зростаючою коронавірусною інфекцією. Середньотижнева кількість нових випадків на день перевищувала 6500, і все більше стає госпіталізованих пацієнтів, але не диілячись на це, минулого тижняуряд Польщі послабив деякі обмеження щодо коронавірусу

У п'ятницю Недзельський повідомив, що третя хвиля пандемії вже зараз є в Польщі, і невідомо, яких масштабів вона досягне.

Нагадаємо, Польща запровадила прикордонний контроль з Чехією у середині березня минулого року та скасувала цей захід у червні. Обмеження на перетин кордону з Чехії до Польщі були введені знову в листопаді, коли польська влада почала вимагати негативного тесту на коронавірус. Без нього люди повинні сидіти  в карантині.

Читайте також: Польща назвала умову вакцинації українців, які перебувають на її території

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|