Ще місяць Кордон між Канадою та США залишатиметься закритим — Zarobitchanu Ще місяць Кордон між Канадою та США залишатиметься закритим — Zarobitchanu

Ще місяць Кордон між Канадою та США залишатиметься закритим

18:20
215
Ще місяць Кордон між Канадою та США залишатиметься закритим

Канада й США погодилися ще на місяць взаємно закрити кордони для подорожей з несуттєвою метою.

Про це на своїй сторінці у мережі Твіттер написав прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє Укрінформ.

“Аби підтримати вашу безпеку та обмежити поширення COVID-19, ми продовжуємо чинні заходи на канадсько-американському кордоні ще на 30 днів. Неважливі подорожі між нашими країнами будуть забороненими щонайраніше до 21 березня 2021 року”, — написав Трюдо.

Читайте також: Пенсія для заробітчан в Україні: на що можна розраховувати

Він додав, що канадці, які намагатимуться повернутися додому з території США, муситимуть на кордоні зробити тест на COVID-19 й, у разі його негативного результату, відбути двотижневий карантин вдома, після якого муситимуть зробити ще один тест. У разі позитивного першого аналізу, мандрівники відбуватимуть карантин у спеціальному закладі, обраному урядом.

Нагадаємо: чинні безпрецедентні обмеження на пересування між Канадою й США набули чинності 21 березня минулого року й з того часу одинадцять разів подовжувалися. Згідно із ними, “не важливими” вважаються усі подорожі, метою яких є туризм й відпочинок, однак постачання пального, харчових продуктів, медикаментів та інших товарів не припинятимуться. Не стосуються заборони й медиків, які часто працюють в обох країнах, а також близьких родичів громадян й постійних жителів Канади.

Станом на вечір п'яниці на території Канади залишалося понад 32 тис. активних випадків COVID-19, натомість у США досі хворіє понад 9 млн людей. Від початку пандемії недуга забрала життя 21 576 канадців й 509 271 американця.

Читайте також: Українців в Чехії закликають повідомити про своє коріння під час перепису населення

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|