Чеські профспілки пропонують запровадити жорсткий локдаун на 8 днів — Zarobitchanu Чеські профспілки пропонують запровадити жорсткий локдаун на 8 днів — Zarobitchanu

Чеські профспілки пропонують запровадити жорсткий локдаун на 8 днів

21:02
5371
Чеські профспілки пропонують запровадити жорсткий  локдаун на 8 днів

Профспілки пропонують запровадити так званий локдаун в Чехії, під час  Великодніх свят. 

На думку голів профспілок, загальнонаціональне закриття на десять днів допомогло б впоратися з погіршенням епідемічної ситуації в країні. Про це на прес-конференції після сьогоднішньої тристоронньої зустрічі заявив глава Чесько-моравської конфедерації профспілок (ЧМКОС) Йозеф Стредула.

«Профспілки на тристоронньому засіданні виступили з пропозицією оголосити великоднє закриття. Ми вважаємо теперішню ситуацію досить складною, і не можемо залишатися осторонь.», — заявив Стредула.На його думку, системі охорони здоров'я Чехії загрожує «повний колапс», а медичні працівники занадто перевантажені. 

Читайте також: В Польщі заговорили про обмеження на кордонах з Чехією та Словаччиною

Глава найбільшого об'єднання працівників Чехії  пропонує використати календарну можливість, тобто чотириденні великодні вихідні, які цього року  випали на 2-5 квітня, і організувати локдаун з 29 березня по 5 квітня включно.

Очільник профспілок пояснив, що Великдень буде майже через шість тижнів. На його думку потрібно обмежити контакти людей за кілька днів до Страсної п’ятниці та за кілька днів після святкового понеділка. Що в цілому, склало б майже десять днів, та є невеликою жертвою. 

«Ми говоримо про це заздалегідь, щоб уряд міг обговорити це належним чином», — додав Стредула.

Що саме мається на увазі під жорстким локдауном не зовсім зрозуміло. З огляду на, що вже зараз в Чехії закрито майже все, простору для нових обмежень не так багато. Враховуючи  попередні пропозиції МОЗ Чехії, швидше за все, мова піде про обмеження на поїздки в інші регіони або заборона на пересування далі 500 метрів від місця проживання.

Читайте також: Важливо: Чехія з вівторка вводить нові правила носіння захисних масок

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.

Макс
22:09
+1

Чехи вже трохи дуріють, цей карантин і так дістав, куди тут ще гірше

Завантаження...
|