Депардьє було звинувачено у зґвалтуванні та сексуальному насильстві — Zarobitchanu Депардьє було звинувачено у зґвалтуванні та сексуальному насильстві — Zarobitchanu

Депардьє було звинувачено у зґвалтуванні та сексуальному насильстві

23:25
174
Депардьє було звинувачено у зґвалтуванні та сексуальному насильстві

Відомого французького актора Жерара Депардьє звинуватили у зґвалтуванні та сексуальному насильстві, яке він нібито вчинив влітку 2018 року щодо молодої актриси. Про це сьогодні повідомило агентство AFP, посилаючись на свої джерела, ознайомлені зі справою. 72-річний французький гранд кіно був звинувачений 16 грудня, він повністю заперечив звинувачення.

Пстраждала подала кримінальну скаргу в серпні 2018 року, вона повідомила поліції, що Депардьє двічі зґвалтував її кілька днів тому в Парижі. Вперше прокуратура Парижа закрила справу в червні 2019 року після дев'яти місяців попереднього слідства, але жінка-позивач у серпні минулого року вимагала відновлення розслідування, яке було доручено слідчому судді.

Позивачка стверджує, що Депардьє, який також має російське громадянство з 2013 року, вчинив зґвалтування та сексуальну агресію 7 та 13 серпня 2018 року в одному з готелів Парижу.

Адвокат актора Ерве Теміме заявив, що Депардьє, проти якого проводиться розслідування на волі, повністю відмовляється від усіх звинувачень, в яких його звинувачують.

За словами джерела, знайомого з матеріалами слідства, Депардьє є другом сім'ї жертви, якій від 20 до 30 років.

Читайте також: Важливо: уряд Чехії схвалив посилення масочного режиму, що буде змінено

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|