Уряд Чехії хоче посилити та продовжити надзвичайний стан — Zarobitchanu Уряд Чехії хоче посилити та продовжити надзвичайний стан — Zarobitchanu

Уряд Чехії хоче посилити та продовжити надзвичайний стан

22:07
1956
Уряд Чехії хоче посилити та продовжити надзвичайний стан

Сьогодні прем'єр-міністр Чехії  Андрій Бабіш заявив, що уряд повинен відкоригувати або посилити заходи карантину, бо якщо цього негайно не зробити  Чехія зіткнеться з величезними проблемами в галузі охорони здоров'я. Він також хоче продовжити надзвичайний стан, який зараз діє до суботи, 27 лютого.

«Висновки сьогоднішнього засідання  уряду є невтішними. А загальна ситуація є досить  драматичною. Окрім британської мутації, ми маємо також південноафриканську мутацію. Ми повинні скорегувати або посилити заходи, якщо ми цього не зробимо, у нас будуть величезні проблеми в галузі охорони здоров’я протягом наступних двох тижнів », — сказав Бабіш.

Читайте також : Італія продовжила на місяць заборону подорожей всередині країни

Про якісь  конкретні заходи прем'єр не говорив, однак, за його словами, Чехія скоріш за все  повернеться до заходів які діяли під час так званої першої весняної хвилі.

Такою важкої ситуації, яка сьогодні є у Чехії, ще не було. За словами Андрія Бабіша, необхідно уникнути повної катастрофи. Він охарактеризував збільшення кількості госпіталізацій в реанімацію як драматичне, тому треба негайно діяти. Прем'єр також розповів, що обговорював з ізраїльськими колегами досвід жорсткого локдауна. Його два дні тому запропонували ввести профспілки.

«У палатах інтенсивної терапії зараз знаходяться одна тисячі триста двадцять шість наших громадян. Д того ж, крім «британського» штаму коронавіруса у нас виявили і «південноафриканську» мутацію. Ми повинні змінити та  посилити обмеження. Якщо цього не зробити, то протягом двох-трьох тижнів нас чекають величезні проблеми в системі охорони здоров'я », — сказав Бабіш.

Сьогодні о 20:00 уряд буде знову обговорювати питання пов'язані з карантином. Та  для  вирішення питання  про продовження дії надзвичайного стану, який закінчується в суботу. «Заходи, які можуть бути оголошені згідно із законом про пандемію, є недостатніми», — додав він.

Станом на сьогодні уряд вжепосилив заходи в понеділок. З четверга респіратори або дві хірургічні маски будуть обов’язковими в місцях, де зосереджено багато людей, таких як магазини, громадський транспорт чи лікарні. У всіх інших місцях респіратор буде обов’язковим з березня, використання саморобних захисних масок буде заборонено.

Читайте також : Меркель заявила про третю хвилю пандемії коронавірусу в Німеччині

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|