Уряд Чехії затвердив введення нового надзвичайного стану до 28 березня — Zarobitchanu Уряд Чехії затвердив введення нового надзвичайного стану до 28 березня — Zarobitchanu

Уряд Чехії затвердив введення нового надзвичайного стану до 28 березня

22:10
4552
Уряд Чехії затвердив введення нового надзвичайного стану до 28 березня
Чеський уряд затвердив введення нового надзвичайного стану на  30 днів з 27 лютого  до 28 березня. Про це сьогодні повідомив прем'єр-міністр Андрій Бабіш.

Дія діючого надзвичайного стану повинна була закінчитися 27 лютого, але продовження  його терміну не було схвалено Палатою депутатів, на думку опозиційних партій, це було б  не конституційним  рішенням.

Сьогодні Палата депутатів відмовилася продовжувати нинішній надзвичайний стан і одночасно закликала кабінет міністрів оголосити новий.

Нагадаємо, що надзвичайний стан у Чеській Республіці діє безперервно з 5 жовтня минулого року.

Через погіршення епідемічної ситуації та перевантаженість Чеських лікарень в  найближчий час уряд планує ще більше посилити вільне пересування людей, тобто жорсткішу комендантську годину чи вихід із дому, тільки за місцем проживання, та за поважних причин, щоб зменшити можливість контакту. Рух людей не обмежуватиметься відстанню в кілометр від місця їх проживання, як спочатку пропонувалося Міністерством внутрішніх справ. Наприклад Прагу можна розглядати як один муніципалітет. Поїздки на роботу чи догляд за близькими не будуть обмежені. Поліцейські перевірки будуть проводитися в вибірковому порядку.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Ян Гамачек.

 Андрій Бабіш  у четвер увечері заявив після засідання уряду, що з понеділка переміщення людей між районами буде заборонено на три тижні. 

Наступним кроком у стримуванні поширення вірусу в Чехії  буде регулярне тестування працівників  в компаніях. У деяких підприємствах це вже працює зараз. Спеціальна група на урядовому рівні, яка координується міністром навколишнього середовища Річардом Брабеком, вже займатися запуском всебічного тестування на коронавірус у компаніях. Тестування працівників  розпочнеться у понеділок, з 1 березня. Буде передбачено  чотири тести для  однієї людини на місяць. На першому етапі тестування  буде добровільним, але згодом стане обов’язковим.

Читайте також: Важливо: уряд Чехії схвалив посилення масочного режиму, що буде змінено

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|