Дорожче, але зручно й швидко.Відбувся запуск прямого авіасполучення між Прагою та Львовом — Zarobitchanu Дорожче, але зручно й швидко.Відбувся запуск прямого авіасполучення між Прагою та Львовом — Zarobitchanu

Дорожче, але зручно й швидко.Відбувся запуск прямого авіасполучення між Прагою та Львовом

20:07
642
Дорожче, але зручно й швидко.Відбувся запуск прямого авіасполучення між Прагою та Львовом

 17 жовтня 2019 року відбувся перший рейс нового авіасполучення Прага-Львів. Рейси будуть виконуватись двічі на тиждень, по четвергах та неділях в обох напрямках, зазначається на офіційній сторінці Генерального консульства ЧР у Львові.Рейси здійснюватиме українська лоукост-авіакомпанія SkyUp Airlines.

Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек на прес-конференції з нагоди запуску рейсу висловив переконання, що Західна Україна, і особливо Львів, заслужили таке сполучення, і що за умови розумної цінової політики ці рейси будуть заповнені громадянами обох країн.

Генеральний консул зазначив, що чехи до недавнього часу не дуже цікавилися Львовом, зокрема через принципову проблему – довгі, кількагодинні черги на наземних прикордонних пунктах пропуску. З повітряним сполученням ця проблема відпадає, а відтак можна очікувати, що чехи в набагато більшій кількості їздитимуть до Львова та його околиць з метою туризму і бізнесу, що стане позитивним внеском для всього регіону.

Навпаки, у Чеській Республіці українці є найбільшою меншиною, тому можна передбачити, що ці рейси також будуть наповнені громадянами України, які використовуватимуть їх не лише як туристи та бізнесмени, а й для відвідання своїх родичів та друзів, подорожей на роботу чи чи навчання.

Окрім того були запущені  рейси за маршрутами Прага-Харків і Пардубіце-Київ.

Читайте також : Мікроавтобус з українськими заробітчанами потрапив в ДТП 

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|